[гучні справи]

Історія з Анастасією Березовською стала несподіванкою для спецслужб.

Правоохоронці переконані, що керівництво Головного управління розвідки та Служби безпеки України не знали про Анастасію Березовську, яку підозрювали у причетності до замаху на підсанкційного бізнесмена Вадима Єрмолаєва і його родину в Монако. Затримані у справі про вбивство жінки стверджують, що вербували її, щоб "закинути" до Росії. Про це виданню LIGA.net розповів співрозмовник у правоохоронних органах.

Журналісти поспілкувалися з представниками правоохоронних органів, щоб зібрати перші висновки про те, що сталося з Березовською та якою була роль спецслужб у її вбивстві. Підозрюваними у злочині є колишній співробітник правоохоронних органів та чинний співробітник ГУР.

Співрозмовець з правоохоронного сектора розповів, що обидва підозрювані у вбивстві жінки наполягають – вони не причетні до теракту у Монако.

"Кажуть, що вони вербували Березовську для іншої роботи – щоб закинути її в Росію. Ані про Монако, ані про Єрмолаєва, ані про кол-центри вони нічого не кажуть", – переказує співбесідник видання.

Водночас правоохоронці впевнені, що керівництво ГУР та СБУ не знали про Березовську й не були дотичними до цієї ситуації, акцентував співрозмовник. За його словами, це "їхня [підозрюваних] самодіяльність".

Які б мотиви для вбивства Березовської не мали виконавці, Київ точно був не зацікавлений у ньому – держава, навпаки, усіляко сприяла розслідуванню замаху на Єрмолаєва, зауважив співбесідник.

Разом із цим, новиною для слідчих став сам факт того, що інформація про вбивство Березовської стала публічною. Співрозмовці у правоохоронних органах заявляють, що про злочин знали лише представники відомств, залучених до розслідування, – СБУ, Офіс генерального прокурора, Національна поліція, а також експерти, які оглядали тіло. Невідомо, хто саме з них і чому розкрив інформацію про вбивство передчасно.

Увечері 7 липня правоохоронці вручили підозри двом фігурантам справи про вбивство Березовської.

Щоб не проґавити найважливіше, підписуйтесь на наш Telegram-канал.


fb Ми в Twitter RSS

матеріали


fb Мы в Twitter RSS

хроніка