Юрій Леонов володіє нерухомістю в Івано-Франківській та Київській областях, а також квартирою в столиці.
Вищий антикорупційний суд і Апеляційна палата ВАКС наклали арешт на майно колишнього першого заступника директора комунального підприємства «Спецжитлофонд» Юрія Леонова у межах справи бізнесмена Дениса Комарницького. Таке рішення 12 лютого ухвалив ВАКС, яке 14 квітня частково змінила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».
Як вказується, суд наклав арешт на майно Леонова та його дружини Ольги, а саме: земельну ділянку загальною площею 0,025 га в Надвірнянському районі Івано-Франківської області; житловий будинок загальною площею 77,3 кв. м в Івано-Франківській області; квартири загальними площами 48,3 і 48,7 кв. м в Ірпені у Київській області; квартиру загальною площею 129,1 кв. м у Києві; автомобіль Volvo XC90 2021 року випуску; грошові кошти, що знаходяться на рахунку у ПриватБанку дружини Леонова, а також кошти самого Леонова у Приватбанку, банку Кредит Дніпро та Універсал банку. Дружини Леонова подала скаргу на це рішення.
«Апеляційну скаргу адвоката задовольнити частково. Скасувати ухвалу слідчого судді ВАКС від 12 лютого 2025 року в частині накладення арешту на грошові кошти, що знаходяться на рахунку, відкритому на ім'я фізичної особи - підприємця (Ольги Леонової – ред.). Постановити в цій частині нову ухвалу, якою відмовити у задоволенні клопотання про накладення арешту на вищевказане майно. В решті ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 12.02.2025 залишити без змін», – ідеться в рішенні АП ВАКС від 14 квітня.
Нагадаємо, НАБУ і САП проводили обшуки у колишнього співголови фракції «Блоку Леоніда Черновецького» у Київській міській раді Дениса Комарницького.
Після цього НАБУ та САП вручили підозри 10 особам, у тому числі Комарницькому, заступнику голови КМДА Петру Оленичу, голові постійної комісії Київради з питань архітектури, містопланування та земельних відносин Михайлу Терентьєву і членкині цієї комісії Олені Марченко. За версією слідства, чиновники займалися незаконною приватизацією земель під будівництво. Крім того, вони намагалися взяти під повний контроль процедуру ухвалення рішень щодо надання прав на землю.
Щоб не проґавити найважливіше, підписуйтесь на наш Telegram-канал.