[громкие дела]

ремонт кондиционеров

Кондиціонер – це кліматична техніка, яка в процесі роботи переганяє через себе величезну кількість повітря. Однак повітряні маси не відрізняються кришталевою чистотою, в них присутні частинки пилу, вовни, комахи. Іноді це призводить до засмічення фільтрів, дренажної системи. Існують і інші поломки приладу, усунути які допоможе майстер з обслуговування кондиціонерів.

Що може майстер

Обслуговування кондиціонера – обов'язковий процес, який потрібно виконувати регулярно. Якщо такий прилад використовується в житлових приміщеннях, виробники рекомендують робити прочистку кондиціонера один раз на рік. Для жителів багатоповерхових будинків з квартирами, розташованими вище 4 поверху, допускається профілактика кондиціонера рідше – раз на два роки. У виробничих приміщеннях потрібна перевірка не менше двох разів на рік.

Довірити таку роботу краще професійному майстру, щоб гарантовано поліпшити діяльність кліматичного приладу. Майстер володіє необхідними навичками, щоб:

● виконати попередню діагностику;
● визначити причини незадовільної роботи техніки або її поломки;
● зробити дозаправку фреону – охолоджуючої рідини, без якої неможлива діяльність кондиціонера;
● замінити частини, що вийшли з ладу.

Він може виконати чистку кондиціонера парогенератором – спеціальним приладом, який не тільки очищає, але і дезінфікує. Завдяки тематичному навчанню майстру доступний цілий спектр послуг з обслуговування систем кондиціонування.

Причини для виклику майстра

Щоб зрозуміти, чи прийшов час ТО кондиціонера, необхідно звернути увагу на наступне:

● наскільки шумно працює прилад;
● чи немає неприємного запаху під час його діяльності;
● яку кількість енергії він споживає;
● чи не капає вода з внутрішньої частини пристрою.

Також буває, що прилад, включений на охолодження повітря, не зменшує температуру в приміщенні. Якщо хоча б один з цих пунктів присутній, потрібно звертатися в компанію, що займається сервісом кондиціонерів. Майстер, який приїхав за заявкою, зможе швидко визначити причину і при необхідності почистити кондиціонер. Важливо не затягувати зі зверненням, щоб не доводити до складних проблем.

Наша фірма пропонує свої послуги по обслуговуванню та ремонту кондиціонерів. Штат укомплектований професійними співробітниками, які допоможуть усунути будь-яку проблему. Ціна на сервіс кондиціонерів абсолютно доступна і залежить від переліку потрібних робіт.


fb Мы в Twitter RSS

материалы


fb Мы в Twitter RSS

хроника