[громкие дела]

В Національній поліції України – чергові кадрові перестановки. Цього разу на рівні області. Генерал поліції третього рангу очолив Нацполіцію Київської області, замінивши на посаді генерала третього рангу Андрія Небитова, який відтепер служитиме заступником голови Нацполіції.

1

Так, новим очільником нацполіції Київщини став генерал поліції третього ранку Анатолій Антонович Щадило.

Його 11 вересня представив особовому складу Голова Нацполіції України Іван Вигівський.

Досвід роботи у Анатолія Щадила – 26 років. Працював у Києві оперуповноваженим.

У 2013 році Щадило став заступником начальника управління МВС у Волинській області. Через рік - заступником начальника столичного управління МВС.

З 2020 року Анатолій Щадило обійняв посаду начальника Головного управління Нацполіції в Дніпропетровської області.

Згідно з указом президента України за 2010 рік, Анатолія Щадило нагороджено відзнакою, як полковника податкової міліції. Також у його списку нагород є медаль "За бойові заслуги" та орден "За заслуги" III ступеня.

Пропонуємо згадати, які ще гучні кадрові призначення відбувалися в Національній поліції за останні кілька років.

Андрій Небитов - доктор наук та досвідчений оперативник

2

На новій посаді Анатолій Щадило замінить Андрія Небитова, який відтепер служитиме заступником голови Національної поліції України.

Сам Андрій Небитов теж має поважний послужний список.

Випускник Донецького інституту внутрішніх справ 2001 року. З 2012 року - кандидат юридичних наук, з 2017 - доктор юридичних наук. Спеціалізується на кримінальному праві та кримінології.

Працював на посадах від оперуповноваженого до керівника управління у підрозділах карного розшуку, боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми, боротьби з кіберзлочинністю та боротьби з економічною злочинністю Донеччини, Чернігівщини та Києва.

В 2016 році спочатку приступив до служби у Департаменті карного розшуку Національної поліції України. З липня липня 2019 року – начальник Головного управління Національної поліції в Київській області.

2021 року отримав звання генерала поліції третього рангу. У вересні 2023 року став заступником голови Нацполіції Івана Вигівського.

Іван Вигівський – один з наймолодших керівників Нацполіції

3

Варто зазначити, що голова Нацполіції теж нова людина на цій посаді. Івана Вигівського призначили лише 14 липня 2023 року указом Кабінету Міністрів. До цього він з 20 січня був тимчасово виконуючим обовʼязки Нацполіції

Іван Вигівський народився у 1980 році на Житомирщині. Стаж роботи в органах правопорядку з 1999 року.

Довгі роки працював слідчим в Очаківському райвідділі УМВС у Миколаївській області. В 2015-2016 роки — начальник Очаківського відділу поліції Миколаївській області.

Після цього, у 2016-2020 роках — заступник начальника поліції Миколаївщини. Після цього у 2020-2021 роках служив начальником поліції Полтавської області, а 2021 по 2022 роки — очолював поліцію Києва.

Андрій Рубель – 22 роки стажу і оперативної роботи

4

Рубель Андрій Миколайович з 12 жовтня 2022 року очолює Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України. Тодішній голова Нацполіції, а нині Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко особисто представляв Андрія Рубеля особовому складу.

«Андрій Рубель – досвідчений офіцер із 22-річним стажем роботи в оперативних підрозділах. Він пройшов шлях від оперативника до керівника різних підрозділів у системі Національної поліції», - зазначав тоді Ігор Клименко.

Рубель Андрій має великий досвід служби на керівних посадах в структурах правоохоронних органів.

В 2004 році закінчив Національну академію внутрішніх справ, тоді ж почав працювати оперуповноваженим відділу карного розшуку Солом'янського районного управління Києва.

2005—2020 роки — працював у поліції Києва та області та в ГУБОЗ МВС України, Департаменті карного розшуку, внутрішньої безпеки, стратегічних розслідувань НПУ, керував поліцією Закарпаття.

2020 - 2021 - Начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області

2022 - по теперішній час - Обіймає посаду начальника Департаменту стратегічних розслідувань Національної Поліції України.

Ярослав Кубраков - патрульний інспектор та комбат

5

Також у травні 2023 відбулася зміна очільника Патрульної поліції Києва. Замість Юрія Зозулі, який очолював департамент з 2016 року, патрульних очолив майор Ярослав Кубраков

В патрульній поліції Києва, коментуючи призначення нового очільника, повідомили, що служба Ярослава Кубракова розпочалася в 2016 році.

За чей час від служив на різних посадах - від інспектора до начальника управління. Зокрема, був начальником інструкторського відділу управління організації діяльності стройових підрозділів ДПП.

Також Ярослав Кубраков служив командиром батальйону патрульної поліції в Черкаській області та заступником командира батальйону із забезпечення супроводження ДПП.

Варто зазначити, що ЗМІ та незалежні оглядачі неоднократно позитивно оцінювали кадрові ротації в Нацполіції та інших правоохоронних структурах. Зокрема, серед плюсів відзначалися відносно молодий вік очільників департаментів та подекуди великий досвід роботи у кризових ситуаціях та бойових умовах.


fb Мы в Twitter RSS

материалы


fb Мы в Twitter RSS

хроника