[громкие дела]

Ставки на спорт — захоплююча розвага, яка допомагає перевірити свою інтуїцію у прогнозуванні підсумків спортивних зустрічей. Однак потрібно пам'ятати, що професійні гравці приділяють досить багато часу аналізу та вивченню інформації про майбутню подію, оцінку поточної форми команд та інших факторів. Також користувачам Паріматч можуть бути запропоновані вже готові прогнози від досвідчених прогнозистів в інтернеті, проте ця опція буде цікава виключно новачкам, оскільки досвідчені гравці роблять ставки на спорт онлайн на основі результатів власного аналізу. Крім попередньої підготовки для успіху в ставках, важливо знати правила, термінологію та особливості обраної дисципліни.

Ставки на спорт онлайн — стандартний розпис ставок

Наступним етапом після збору інформації та проведення аналізу факторів, що мають вплив на результат, буде ухвалення остаточного рішення щодо виду ставки. Стандартний розпис представлений ставками на:

 • основні результати матчу (П1/П2/Х);
 • загальний/індивідуальний тотал;
 • результати тайму/сету;
 • фору;
 • точний рахунок;
 • статистику!

Однак не забувайте, що не у всіх видах спорту зустріч може бути завершена з нічийним результатом, тому в деяких дисциплінах ви просто не побачите такої пропозиції.

Як новачкові навчитися робити ставки на спорт онлайн і вигравати?

Щоб підвищити власні шанси на перемогу у спортивних ставках, новачкам у ставках достатньо дотримуватись наступних рекомендацій:

 1. Ставте на спорт, який вам цікавий.
 2. Читайте прогнози експертів.
 3. Завжди проводьте попередній аналіз події.
 4. Наперед визначте банкрол і ніколи не перевищуйте цього значення.
 5. Вибирайте букмекера обдумано!

Також постійно відстежуйте новини та плітки з обраної дисципліни, щоб залишатися в курсі всіх останніх змін та застосовувати отримані знання у ставках на спорт.


fb Мы в Twitter RSS

материалы


fb Мы в Twitter RSS

хроника